Xiaomi Mi Note 10’un Kutusu Sızdırıldı


0
Mi Note 10  - Xiaomi Mi Note 10'un Kutusu Sızdırıldı

Son Xiaomi Mi Note telefonu 2017 yılında Xiaomi Mi Note 3 olarak ortaya çıktı. Amiral gemisi özellikleri taşımasına rağmen orta-üst segment olarak sınıflandırılması Xiaomi severleri şaşırtmıştı.Xiaomi'nin Ekim ayı sonuna kadar yeni bir mi Note akıllı telefonunu duyuracağı bildirildi. Bu yeni telefon Mi Note 10 olarak piyasaya sürülecek (10. yıla özel 3'den direk 10'a atlandı). Telefonun varlığının kanıtı şimdi internette ortaya çıktı.

mi note 10 kutusu - Xiaomi Mi Note 10'un Kutusu Sızdırıldı

Bugün, Twitter kullanıcısı @ TechytMr, mi Note 10'in kutusunun bir fotoğrafını paylaştı buda cihazın varlığına kanıt için yeterli bir argüman oldu. Ne yazık ki, Mi Note 10'un kutusu telefonun özelliklerinden hiçbirini göstermiyor.

Mi Note 10 dışında, Xiaomi'nin Magic 9 Pro'yu ayın sonuna kadar açıklayacağı da bildirildi. Magic 9 Pro'nun 108MP kamera özelliği gibi bazı ilginç özellikleri bir arada bulundurması bekleniyor.

Çinli Blogger  @Digital chat station bugün erken saatlerde Weibo'da Xiaomi'nin gelecek olan akıllı telefonunun düşük fiyatlı olmayacağını ve şirketin fiyat-performans oranı geleneğini takip etmeyeceğini bildirdi. Ancak, fotoğraf çekmek isteyen kullanıcıların bu cihazlarla gerçekten ilgilenmesi gereltiğini belirtti  Cihazın adından özellikle bahsetmemesine rağmen, Kamera severleri hedeflediği ifadesinde Mi CC9 Pro ve Mi Note 10 hakkında konuştuğunu anlayabiliyoruz. Xiaomi'ninn yeni çıkaracağı cihazlar hakkında daha fazla bilgi almak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir